کامنت رندوم خارجی ارزان اینستاگرام
سفارش خود را انتخاب کنید

Image Description

راهنمای خرید این پکیج

Image

نکات مهم فالوئر ارزان اینستاگرام

هشدار : درصورت پرایوت بودن پیج آراز فالوئر هیچ مسئولیتی بر عهده نمیگیرد.

Image

با استفاده از این سرویس فروشتان را بیشتر کنید !

یک نکته ای که وجود دارد و خیلی ها به آن توجه نمیکنند این است که همیشه افراد زیادی هستن که میان کامنت زیر پست ها رو میخونن و محتوا و مفهوم اون کامنت ها تاثیر گذاری زیادی روی افراد داره ! مثلا طرف میاد میبینه همه زیر یک پست (مثلا اون پست مربوطه به فروش یک محصول است) تعریف کردند و از محصول راضی بودن ! صد در صد باعث میشه که اون شخص به خریدن اون محصول ترغیب بهشه ! متوجه اید که چی میگم !؟
متن کامنت ها هوشمندانه انتخاب بشه میتونه معجزه کنه !

Image

راهنمایی فرم سفارش !

یکی از بسته ها را انتخاب میکنید . مثلا 5 تایی .
در قسمت مربوط به درج کامنت ها (لیست کامنت ها) کامنت های دلخواه خود را درج میکنید !
لینک پست را در قسمت مربوطه وارد میکنید .
سپس سفارش خود را با زدن دکمه ارسال به مرحله پرداخت می رسانید .
یک ربع الی یک ساعت پس از پرداخت کامنت ها را دریافت میکنید !

150کاربران فعال
900K+فالوور ارسال شده
98.9%تعداد سفارشات انجام شده
24Hپشتیبان
راهنمایی

سوالات متداول

سرویس کامنت سفارشی و دلخواه ایرانی چیست ؟

این سرویس میتواند یکی از بهترین ابزار برای رشد پیج شما در اینستاگرام باشد ! با استفاده از این سرویس به کامنت هایی به دلخواه خود زیر پست مورد نظر خود دریافت میکنید ! افراد کامنت کننده ایرانی و صد در صد واقعی هستند و همگی دارای پروفایل های با کیفیت به همراه بیو هستند ! حتی خیلی از افرادی که زیر پست شما کامنت درج میکنند دارای تعداد زیادی فالوور می باشند !

سرعت تحویل کامنت ها به چه صورت است ؟

سرعت اعمال کامنت ها توسط سرور های آراز فالوئر به چند فاکتور مهم بستگی دارد . فاکتور هایی مانند ترافیک سرور ، نوع پستی که برای آن کامنت سفارش می دهید ، زمان سفارش شما ، تعداد کامنت های سفارشی شما و …
به طور میانگین و تقریبی و در 98 درصد مواقع ، سفارشات کامنت برای کمتر از 40 عدد زیر 2 ساعت و سفارشات کامنت برای کمتر از 200 عدد زیر 6 ساعت انجام خواهد شد . بدیهی است که برای خرید کامنت مهم انجام به موقع آن و کیفیت تحویل سفارش نیز می باشد که آراز فالوئر تضمین انجام به موقع سفارش را به مشتری می دهد و از این بابت جای هیچگونه نگرانی برای وی باقی نمیگذارد …

کامنت سفارشی اینستاگرام چیست ؟ توضیحی در مورد کامنت سفارشی و دلخواه اینستاگرام آراز فالوئر

کامنت سفارشی اینستاگرام یکی از محبوب ترین و پر طرفدارترین سرویس های آراز فالوئر هست . با این سرویس می توانید با توجه به نیاز خود ، به تعداد دلخواه خود برای پست مربوطه اینستاگرامی خود کامنت سفارش دهید . کامنت سفارشی به این معنی که خودتان کامنت ها را انتخاب میکنید . تعداد کامنت های دلخواه شما سقف و محدودیتی ندارد و به صورت نامحدود می توانید کامنت سفارش دهید . کامنت های دل بخواهی شما به صورت آنی پس از ثبت سفارش در سیستم ثبت می شوند و بسته به سرعت سرور 1 الی 6 ساعت به طول می انجامد . کامنت های سفارش داده شده توسط مشتری نزد ما محرمانه می ماند .

خرید کامنت ایرانی و خارجی ! وقتی صحبت از ایرانی و خارجی میکنیم منظورمان چیست ؟

شما ایرانی هستید و اغلب تمایل دارید در باکس مربوط به نظرات و کامنت های خود ، کامنت با محتوی ایرانی و فارسی دریافت کنید یک توضیح مهم راجب به این سرویس که لازم است خدمتتان ذکر کنیم این است که صرفا محتوا و کامنت ها فارسی و ایرانی است ! البته اگر شما در فرم سفارش کامنت متن های دلخواهتان را فارسی درج نمایید ، همان متن فارسی را عینا دریافت میکنید و اگر متن و کامنت فینگیلیش درج کنید نیز به طبع همان کامنت فینگیلیش را دریافت خواهید کرد ! بدیهی است که اگر شما کامنت انگلیسی درج کنید همان کامنت انگلیسی را دریافت میکنید (کلا هر چی قرار بدین همون رو دریافت میکنید) ..

Can I cancel at anytime?

Yes, you can cancel anytime no questions are asked while you cancel but we would highly appreciate if you will give us some feedback.

My team has credits. How do we use them?

Once your team signs up for a subscription plan. This is where we sit down, grab a cup of coffee and dial in the details.اشتراک گذاری

برای کسب دانش بیشتر در کسب و کارتان ما را دنبال کنید.

انتقادت و پیشنهادهای خود را با ما درمیان بگذارید.

کاربر خوش شانس باشید که هم اکنون 1000 تومان جایزه کسب می کنید!

کاربر خوش شانس باشید که هم اکنون 1000 تومان جایزه کسب می کنید!