لایک IGTV ایرانی
سفارش خود را انتخاب کنید

Image Description

راهنمای خرید این پکیج

Image

نکات مهم فالوئر ارزان اینستاگرام

هشدار : درصورت پرایوت بودن پیج آراز فالوئر هیچ مسئولیتی بر عهده نمیگیرد.

Image

چرا لایک ارزان بخریم؟

شما با خرید فالوئر اینستاگرام و خرید لایک ارزان زمینه را برای محبوبت پیج خود فراهم میکنید جذب Follower و cheap Like با کیفیت و واقعی و فعال ایجاد خواهید کرد که این یک امتیاز بشمار می‌آید . هرچه میزان Like و فالوئر پیج شما بیشتر باشد فالوکننده واقعی بیشتر مصمم می شود که در پیج شما باقی بماند و همچنین فالوئر های بیشتری شما را دنبال خواهند کرد.
شما با خرید Like ارزان برای یک صفحه تجاری می توانید از کاربران داخلی یا خارجی استفاده کنید بسته به نوع فعالیت شما
می توانید از این امکان بهره مند شوید. در حالت کلی Follower ارزان خارجی بوده و از نظر کیفیت و قدرت دیده شدن در بین سایر کاربران اینستاگرام به شما کمک می کند تا در خارج و داخل کشور بیشتر و بهتر دیده شوید .
و شما باید به محتوایی که تولید میکنید و پست میکنید خیلی باید وسواس داشته باشید که بتوانید با رقیبان در بازار کار خود رقابت کنید.

Image

چرا LIKE ارزان را از سایت آراز فالوئر بگیریم؟

سایت آراز فالوئر با دارا بودن تیم متخصص در مشتری یابی شبکه‌های اجتماعی ، افزایش لایک اینستاگرام شما را صورت هدفمند یاری می‌دهد. خرید Like ارزان واقعی ، فعال ، هدفمند به موضوع مدنظر شما که در شهر و کشور مورد هدف شما و ارائه قیمت‌های کاملاً رقابتی از ویژگی های بارز سایت آراز فالوئر محسوب می‌شود .
وب سایت آراز فالوئر بهترین تیم حرفه ای در خدمات رسانی امور اینستاگرام و شبکه های مجازی اجتماعی افزایش Like محسوب می‌شود که از بهترین ترفند های ممکن پیج شما را بصورت تخصصی و مکانیزه افزایش می‌دهد.
خرید Like واقعی ارزان یکی از راحت ترین روش های ممکن برای افزایش Like های پیج شما می‌باشد که با کمترین قیمت صفحه اینستاگرام شما را محبوب می کند. وب سایت ما با ارائه قیمت‌های کاملاً متناسب با بازار بهترین انتخاب پیش روی شماست .
و تیم پشتیبانی ما هرروز هفته در کنار شما کاربران محترم هستند تا بهترین خدمات و به شما عزیزان بدهند.

150کاربران فعال
900K+فالوور ارسال شده
98.9%تعداد سفارشات انجام شده
24Hپشتیبان
راهنمایی

سوالات متداول

خرید لایک ارزان چه ارزشی دارد؟

لایک ارزان از منابع و کاربران خارجی برای LIKE زدن به POST شما استفاده می کند سیستم این برنامه استفاده از اکانت ها با منابع خارج از کشور می باشد این سیستم ارزان و باصرفه که همچنان مزیت استفاده از این سرویس نسبت به خدمات گران قیمت را بالا می برد و سرویس دهی به کاربران را آسان تر کرده .
باید به این نکته دقت داشته باشید ، یکی از مهم‌ترین عوامل افزایش Like اینستاگرام داشتن تعداد بالای لایک می‌باشد تا صفحه شما از دید بقیه با ارزش و در اکسپلور اینستاگرام دیده شوید و جذب مخاطب واقعی کنید .
اگر صفحه شما دارای محصول فروشی باشد احتمال خرید نیز بالا می رود .

آیا فالوور ها واقعی هستند؟

بله ، اما از چه نظر ؟ تعدادی از پکیج های خرید فالوئر که در وبسایت موجود هست فالوئر های واقعی هستند . فالوئر واقعی به این معنی که اکانت ها همگی توسط انسان ساخته شده و با شماره تلفن در اینستاگرام وریفای یا تایید شده‌اند و بوسیله روبات ساخته نشدند . با خرید فالوئر واقعی ایرانی از آراز فالوئر میتوانید به پیشرفت پیج اینستاگرام خود در ایران کمک بیشتری کنید . البته فالوئر واقعی صرفا به معنای این نیست که این فالوئر های ایرانی از محصولات شما خریداری کنند و یا برای شما کامنت بگذارند . اگر این قصد را دارید پیشنهاد می‌کنیم از پلن های فالوئر واقعیو فعال و فالوئر هدفمند آراز فالوئر خریداری کنید (در صورت فعال بودن پکیج) . ولی اگر مایل به افزایش فالوئر اینستاگرام به صورت معمولی هستید یعنی صرفا رقم فالوئر با فعالیت پایین ، ما خرید فالوئر اینستاگرام معمولی و با کیفیت را پیشنهاد میکنیم .

آیا فالوئر ها فعال هستند؟

در جواب اینکه فالوئر های اینستاگرام تهیه شده در آراز فالوئر فعال هستند یا خیر ؟ کوتاه ترین جواب خیر است ! در گذشته آراز فالوئر فالوئر فعال اینستاگرام را در کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام عرضه میکرد ولی به تازگی به دلیل الگوریتم های اینستاگرام ارسال فالوئر فعال به کلی غیر ممکن است! پس فعال بودن فالوئر های خریداری شده را فراموش کنید.

اما اگر درست فعالیت کنید و تعداد خرید لایک و فالوئر را رعایت کنید خرید فالوئر میتواند به رشد صفحه اینستاگرام و افزایش فالوئر به تدریج کمک کند! و برای جذب فالوئر واقعی و فعال داشتن این فالوئر ها بی تاثیر نیست.

خرید فالوئر اینستاگرام بدون ریزش؟

پس از خرید فالوئر اینستاگرام از سایت آراز فالوئر به دلیل واقعی بودن فالوئر ها (بستگی به پلن خریداری شده شما مشتریان عزیز دارد) ، اگر شخصی قصد آنفالو شما را داشته باشد ما نمی‌توانیم جلوی آن را بگیریم و ریزش فالوئر ها بستگی زیادی به فعالیت شما خواهد داشت.
در هر صورت ما به صورت رایگان و هدیه حدود 10% فالوئر ایرانی بیشتری برای مشتریان خود ارسال می‌کنیم تا این ریزش احتمالی جبران شود و شما رقم واقعی فالوئر ایرانی واقعی که خریداری کرده‌اید را دریافت کنید. پیشنهاد میکنیم پس از خرید فالوئر اینستاگرام فعالیت خود را به صورت مرتب در اینستاگرام انجام دهید و همچنین پست های شما از گرافیک و محتوای خوبی برخوردار باشند تا ریزش به حداقل برسد.
همچنین میزان ریزش فالوئر اینستاگرام در خود پکیج ها ذکر میشند پس قبل از خرید دقت کنید . پکیج های بدون پشتیبانی تضمینی برای ریزش ندارند پس سعی کنید پلن های تایید شده آراز فالوئر را که قیمت آن تا حدودی بالاتر است خریداری کنید و از خدمات بیشتری بهره مند شوید .

آیا می توانم در هر زمان فسخ کنم؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

تیم من اعتبار دارد چگونه از آنها استفاده کنیم؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم استاشتراک گذاری

برای کسب دانش بیشتر در کسب و کارتان ما را دنبال کنید.

انتقادت و پیشنهادهای خود را با ما درمیان بگذارید.

کاربر خوش شانس باشید که هم اکنون 1000 تومان جایزه کسب می کنید!

کاربر خوش شانس باشید که هم اکنون 1000 تومان جایزه کسب می کنید!