قوانین و مقررات

استفاده شما از سرویس های آرازفالوئر به منزله پذیرش قوانین ذیل است؛ به همین خاطر بهتر است قبل از خرید از سایت ، تمامی توضیحات ارائه شده در خصوص سرویس های آرازفالوئر را مطالعه کنید تا با آگاهی کامل به خرید اقدام کنید.

پکیج های ارائه شده در آرازفالوئر، فقط در صورتی می توانند برای شما اثربخش باشند که صفحه اینستاگرام شما در حالت عمومی (public) قرار داشته باشد. آرازفالوئر هیچ مسئولیتی در قبال عدم افزایش فالوور، لایک و بازدید صفحات خصوصی (private) نخواهد داشت.

آرازفالوئر مسئولیتی در قبال محتوای قرار گرفته در صفحه اینستاگرامی که به آن خدمات ارائه شده است، نخواهد داشت.

در صورتی که پیج ثبت شده در آرازفالوئر دارای محتوایی مجرمانه یا منافی با قوانین کشور باشد، آرازفالوئر می تواند بدون پاسخگویی به سفارش دهنده، پیج متخلف را به پلیس فتا معرفی می شود.

قوانين و برخي از نکات

1 – خرید فالوئر ممکن است با تاخیر انجام شود و سفارش ها به دلیل قوانین جدید اینستاگرام دارای ریزش بوده و وجه عودت نخواهد داده شد.
(درصورتی وجه پرداختی عودت داده میشود که 24ساعت از ثبت سفارش شما گذشته باشد و پگیج خریداری شده توسط تیم آراز فالوئر اجراء نشده باشد).

2 – در برخي از موارد اندک ممکن است به علت قطعي سرور سفارشات افزایش فالوئر اینستاگرام و خريد لايک با تاخير انجام شود .

3 – نام کاربري شما همان آيدي پيج شماست .

4 – لطفا در هنگام سفارش پيج خود را در حالت عمومي قرار دهيد و در طول سفارش آيدي پيج خود را عوض نکنيد و همچنین از هیچ سرور و سایت دیگری تا پایان سفارش خرید فالوئر انجام ندهید.

( در صورت عوض شدن آيدي يا پرايويت شدن پيج سفارش لغو و مبلغ عودت نخواهد شد )

5 – سفارش فالوئر براي پيج هاي ضد انقلاب اسلامي و ضد قومي و فرهنگي انجام نخواهد شد .

از امکانات افزایش فالوئر اينستاگرام و افزایش فالوئر اینستاگرام ارزان لذت ببريد (:

براي مشاوره و يا پشتيباني با شماره تماس 91090051-021 و یا در قسمت تیکت با ما در ارتباط باشید.