فالوئر ایرانی تضمینی
سفارش خود را انتخاب کنید

Image Description

فالوئر ایرانی تضمینی

راهنمای خرید فالوئر ایرانی تضمینی

Image

نکات مهم خرید فالوئرایرانی تضمینی اینستاگرام

هشدار : درصورت پرایوت بودن پیج آراز فالوئر هیچ مسئولیتی بر عهده نمیگیرد.

در چه صورتی وجه پرداختی برگشت داده میشود؟

در زمانی که بعد از 24 ساعت از ثبت سفارش سرویس خریداری شده ارسال نشده باشد وجه پرداختی برگشت داده میشود.


آراز فالوئر

Image

چرا فالوئر ایرانی تضمینی بخریم؟

اگر به دنبال بازخورد واقعی از فعالیت خرید فالوئر ایرانی تضمینی در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام هستید ، جدا از خرید فالوئر ایرانی تضمینی باید با گروهی حرفه ای که در این زمینه تجربه و تخصص دارند همکاری کنید . تیم آراز فالوئر مدیریت پیج مشتری را از صفر تا صد بر عهده میگیرد یعنی در واقع تمامی اقدامات لازم و مرتبط را طوری برنامه ریزی و هماهنگ میکند که در نهایت مشتری با بازخورد واقعی رو به رو شوید و به بازدهی بالایی نسبت به قبل برسید و از این طریق به اهداف مشخص شده ی خود دست پیدا کنید . در کسب و کار های امروز نقش شبکه های اجتماعی بسیار پر رنگ است و قطعا مدیریت پیج اصولی همراه با خرید فالوور میتواند برای شما مشتریان نهایی به ارمغان بیاورد .

Image

خرید فالوئر ایرانی تضمینی فعال اینستاگرام

خرید فالوئر ایرانی تضمینی فعال اینستاگرام لایک زن همچنین خرید فالوئر ایرانی تضمینی میتواند کمک کند تا صفحه شما جذب فالوئر ایرانی تضمینی واقعی انجام دهد و به اکسپلور رفتن پست اینستاگرام شما کمک کند . خرید فالوئر واقعی برای هر کسب و کاری این روز ها به یک باید تبدیل شده .و برای توسعه دادن به کسب و کار خود حتما نیازمند کاربران فعال هستید.

150کاربران فعال
900K+فالوور ارسال شده
98.9%تعداد سفارشات انجام شده
24Hپشتیبان
راهنمایی

سوالات متداول

آیا فالوئر ایرانی تضمینی ایرانی هستند؟

بستگی به پکیجی که خریداداری میکنید دارد! بعضی از فالوئر های خریداری شده در آراز فالوئر ایرانی و بعضی خارجی هستند و ملیت های مختلف دارند!
آراز فالوئر با سال ها سابقه در زمینه فروش فالوئر ایرانی و فالوئر واقعی اینستاگرام فالوئر های ایرانی را برای مشتریان خود ارسال میکند. پس از خرید فالوئر ایرانی تضمینی اینستاگرام سفارش های فالوئر واقعی اینستاگرام و لایک اینستاگرم آراز فالوئر معمولا 10% بیشتر ارسال خواهند شد و اگر در بین فالوئر ها به صورت معدود و ناخواسته از کشور های دیگر ارسال شود با این درصد فالوئر اضافه جبران خواهند شد.

آیا فالوئر ایرانی تضمینی واقعی هستند؟

بله ، اما از چه نظر ؟ تعدادی از پکیج های خرید فالوئر که در وبسایت موجود هست فالوئر های واقعی هستند . فالوئر واقعی به این معنی که اکانت ها همگی توسط انسان ساخته شده و با شماره تلفن در اینستاگرام وریفای یا تایید شده‌اند و بوسیله روبات ساخته نشدند . با خرید فالوئر ایرانی تضمینی از آراز فالوئر میتوانید به پیشرفت پیج اینستاگرام خود در ایران کمک بیشتری کنید . البته فالوئر واقعی صرفا به معنای این نیست که این فالوئر های ایرانی از محصولات شما خریداری کنند و یا برای شما کامنت بگذارند . اگر این قصد را دارید پیشنهاد می‌کنیم از پلن های فالوئر واقعیو فعال و فالوئر هدفمند آراز فالوئر خریداری کنید (در صورت فعال بودن پکیج) . ولی اگر مایل به افزایش فالوئر اینستاگرام به صورت معمولی هستید یعنی صرفا رقم فالوئر با فعالیت پایین ، ما خرید فالوئر ایرانی ارزان اینستاگرام و با کیفیت را پیشنهاد میکنیم .

آیا فالوئر ایرانی تضمینی فعال هستند؟

در جواب اینکه فالوئر های اینستاگرام تهیه شده در آراز فالوئر فعال هستند یا خیر ؟ کوتاه ترین جواب خیر است ! در گذشته آراز فالوئر , فالوئر فعال اینستاگرام را در کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام عرضه میکرد ولی به تازگی به دلیل الگوریتم های اینستاگرام ارسال فالوئر ایرانی تضمینی فعال به کلی غیر ممکن است! پس فعال بودن فالوئر های خریداری شده را فراموش کنید.

اما اگر درست فعالیت کنید و تعداد خرید لایک و فالوئر را رعایت کنید خرید فالوئر میتواند به رشد صفحه اینستاگرام و افزایش فالوئر به تدریج کمک کند! و برای جذب فالوئر واقعی و فعال داشتن این فالوئر ها بی تاثیر نیست.

خرید فالوئر ایرانی تضمینی اینستاگرام بدون ریزش؟

پس از خرید فالوئر ایرانی تضمینی اینستاگرام از سایت آراز فالوئر به دلیل واقعی بودن فالوئر ها (بستگی به پلن خریداری شده شما مشتریان عزیز دارد) ، اگر شخصی قصد آنفالو شما را داشته باشد ما نمی‌توانیم جلوی آن را بگیریم و ریزش فالوئر ها بستگی زیادی به فعالیت شما خواهد داشت.
در هر صورت ما به صورت رایگان و هدیه حدود 10% فالوئر ایرانی بیشتری برای مشتریان خود ارسال می‌کنیم تا این ریزش احتمالی جبران شود و شما رقم واقعی فالوئر ایرانی تضمینی که خریداری کرده‌اید را دریافت کنید. پیشنهاد میکنیم پس از خرید فالوئر ایرانی تضمینی اینستاگرام فعالیت خود را به صورت مرتب در اینستاگرام انجام دهید و همچنین پست های شما از گرافیک و محتوای خوبی برخوردار باشند تا ریزش به حداقل برسد.
همچنین میزان ریزش فالوئر اینستاگرام در خود پکیج ها ذکر میشند پس قبل از خرید دقت کنید .

آیا با خرید فالوئر ایرانی تضمینی ممکن است صفحه من توسط اینستاگرام بسته شود؟

خیر،با توجه به اینکه فالوئر ایرانی تضمینی فعال هستند توسط اینستاگرام به عنوان اکانت های قلابی و فیک شناخته نشده وحذف نخواهند شد. و بدین ترتیب صفحه شما هم کاملا ایمن باقی خواهد ماند.

آیا اطلاعات من محرمانه باقی خواهند ماند؟

بله،سایت آراز فالوئر تضمین می کند که اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار هیچ سازمان و نهاد دولتی و خصوصی و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی قرار نخواهد گرفت.

پشتیبانی وب سایت: www.arazserver.com

آیا من باید پسورد اینستاگرامم را در اختیار شما قرار دهم؟

خیر به هیچ وجه،ما نیازی به پسورد شما نداریم،تنها کاری که باید انجام دهید این است که پروفایل خود را از حالت private خارج کرده و بر روی حالت public یا عمومی قرار دهید.

چگونه اثبات می کنید که سفارش ما انجام خواهد شد؟

ما از شروع کار خود بیش از 50.000 سفارش را با موفقیت به انجام رسانده ایم. و شرکت آراز پردازش پرگاس پرداخت شما را ضمانت میکند و می توانید اعتبار ما را از پشتیبانان این شرکت استعلام کنید .اشتراک گذاری

برای کسب دانش بیشتر در کسب و کارتان ما را دنبال کنید.

انتقادت و پیشنهادهای خود را با ما درمیان بگذارید.

کاربر خوش شانس باشید که هم اکنون 1000 تومان جایزه کسب می کنید!

کاربر خوش شانس باشید که هم اکنون 1000 تومان جایزه کسب می کنید!