بازدید اینستاگرام
سفارش خود را انتخاب کنید

Image Description

راهنمای خرید این پکیج

Image

نکته مهم!

هشدار : درصورت پرایوت بودن پیج آراز فالوئر هیچ مسئولیتی بر عهده نمیگیرد.

Image

جدید ترین نوع بازدید ویدیو در ایران !

سرویسی که برای شما عزیزان قرار دادیم ، یک سرویس ویژه می باشد که توسط توسعه دهندگان آراز فالوئر تهیه شده است .
این سرویس به منظور افزایش بازدید های ویدیو شما در اینستاگرام توسط کاربران ایرانی , خارجی و فعال استفاده می شود .
استفاده از سرویس افزایش ویدیو اینستاگرام آراز فالوئر باعث می شود تا اینستاگرام ارزش ویژه ای برای ویدیو شما قائل شود و در پی آن شانس شما برای نمایش ویدیوتان در اکسپلور اینستاگرام افزایش می یابد !

Image

افزایش بازدید ویدیو اینستاگرام ، با اکانت های با کیفیت و تاثیر گذار !

شاید برای شما هم جالب باشه که بدونید کیفیت اکانت ها ، از نظر اینستاگرام یک فاکتور مهم به حساب میاید !
به زبان آمیانه بخوام بگم : یعنی اینستاگرام خیلی براش مهمه که اکانت ها با کیفیت هستن یا نه ! و از نظر اینستاگرام اکانت های با کیفیت باید تاثیرگذار تر باشند و البته که هستند ! یعنی خیلی مهمه که افرادی که شما را لایک میکنند یا ویدیو شما را مشاهده میکنند دارای اکانت با کیفیت باشند تا بهترین تاثیر رو روی پست شما و در نتیجه بهبود رنک و رتبه پیج شما بگذارند ! این تاثیرِ غیر قابل انکار میتواند تا درصد بسیار زیادی احتمال وارد شدن پست شما به اکسپلور را افزایش دهد !

150کاربران فعال
900K+فالوور ارسال شده
98.9%تعداد سفارشات انجام شده
24Hپشتیبان
راهنمایی

سوالات متداول

استفاده از سرویس افزایش بازدید ویدیو در اینستاگرام چه سودی داره ؟

ببینید اول از همه یک نکته خیلی مهم وجود داره که دلسوزانه خدمت شما کاربرای محترم و عزیز آراز فالوئر عرض میکنم . ارزش ویدیو در اینستاگرام خیلی بالاست! یعنی چی؟ یعنی اینکه تاثیرگذاری ویدیو در اینستاگرام خیلی خیلی بیشتر از عکس هاست و بسیاری از کاربران بی تفاوت ازش میگذرن متاسفانه . این رو آمار ثابت کرده و احتمالا خودتون هم میدونید ! البته که تهیه یک ویدیو بی نقص و جذاب همیشه سخت تر از تهیه یک عکس می باشد ! ولی با این حال ارزشش رو داره که مدت زمان بیشتری صرف ساخت یک ویدیو خیلی باحال بکنید ! البته زمانی به ارزشش پی خواهید برد که بازده خیلی خوبی از اون ویدیو مشاهده کنید !

خرید پکیج های “افزایش بازدید ویدیو اینستاگرام” مناسب چه کسانی است ؟

سرویس افزایش بازدید ویدیو ایرانی آراز فالوئر در چه مواردی استفاده می شود ؟ هدف مشتریان از خرید و استفاده از “بازدید ویدیو آراز فالوئر” چیست ؟ مخاطب ما اغلب چه کسانی هستند ؟ اینها همه سوالاتی است که شاید برای شما هم پیش آمده باشد . اینکه این بازدید ها اصلا چه کاربردی دارند و یک شخص به عنوان مشتری و کسی که صاحب یک پیج اینستاگرامی است به چه دلیل سراغ این سرویس آمده است ؟؟؟ در زیر مواردی که اغلب مشتریان به آن منظور بازدید تهیه میکنند را برای شما ذکر میکنیم . البته اینها بخشی از دلیل انتخاب سرویس بازدید آراز فالوئر می باشد و بدیهی است هر فرد می تواند دلایل خودش را برای استفاده از یک محصول داشته باشد :
افرادی که در مسابقات اینستاگرامی شرکت کرده اند و مشتاق به دریافت بازدید بیشتر به منظور کسب امتیاز بیشتر در آن مسابقه هستند .
افرادی که در چالش های مختلف اینستاگرامی شرکت کرده اند و بدین جهت از سرویس افزایش بازدید اینستاگرام آراز فالوئر استفاده می کنند .
افرادی که میخواهند به یکی از پست های ویدیوییِ اینستاگرامیِ خود اعتبار و جلوه ای ویژه ببخشند .
افرادی که یکی از پست های آنها کمتر از باقی پست ها بازدید شده است و نمی خواهند که آن پست کمرنگ جلوه کند (یا هر دلیل شخصی دیگری) !
افرادی که قصد بالا آوردن یک پیج اینستاگرامی را در کمترین زمان ممکن دارند !
شرکت ها و موسسه هایی که محتوای پیج آنها به گونه ایست که کلا کم بازدید می شود .
پیج هایی که محتوای ویدیویی تولید میکنند و نیاز به افزایش بازدید برای پست های خود دارند .
افرادی که قصد دارند تا با بازدید های با کیفیت پست آنها به اکسپلور اینستاگرام راه پیدا کند !

کامنت سفارشی اینستاگرام چیست ؟ توضیحی در مورد کامنت سفارشی و دلخواه اینستاگرام آراز فالوئر

کامنت سفارشی اینستاگرام یکی از محبوب ترین و پر طرفدارترین سرویس های آراز فالوئر هست . با این سرویس می توانید با توجه به نیاز خود ، به تعداد دلخواه خود برای پست مربوطه اینستاگرامی خود کامنت سفارش دهید . کامنت سفارشی به این معنی که خودتان کامنت ها را انتخاب میکنید . تعداد کامنت های دلخواه شما سقف و محدودیتی ندارد و به صورت نامحدود می توانید کامنت سفارش دهید . کامنت های دل بخواهی شما به صورت آنی پس از ثبت سفارش در سیستم ثبت می شوند و بسته به سرعت سرور 1 الی 6 ساعت به طول می انجامد . کامنت های سفارش داده شده توسط مشتری نزد ما محرمانه می ماند .

خرید کامنت ایرانی و خارجی ! وقتی صحبت از ایرانی و خارجی میکنیم منظورمان چیست ؟

شما ایرانی هستید و اغلب تمایل دارید در باکس مربوط به نظرات و کامنت های خود ، کامنت با محتوی ایرانی و فارسی دریافت کنید یک توضیح مهم راجب به این سرویس که لازم است خدمتتان ذکر کنیم این است که صرفا محتوا و کامنت ها فارسی و ایرانی است ! البته اگر شما در فرم سفارش کامنت متن های دلخواهتان را فارسی درج نمایید ، همان متن فارسی را عینا دریافت میکنید و اگر متن و کامنت فینگیلیش درج کنید نیز به طبع همان کامنت فینگیلیش را دریافت خواهید کرد ! بدیهی است که اگر شما کامنت انگلیسی درج کنید همان کامنت انگلیسی را دریافت میکنید (کلا هر چی قرار بدین همون رو دریافت میکنید) ..

Can I cancel at anytime?

Yes, you can cancel anytime no questions are asked while you cancel but we would highly appreciate if you will give us some feedback.

My team has credits. How do we use them?

Once your team signs up for a subscription plan. This is where we sit down, grab a cup of coffee and dial in the details.اشتراک گذاری

برای کسب دانش بیشتر در کسب و کارتان ما را دنبال کنید.

انتقادت و پیشنهادهای خود را با ما درمیان بگذارید.

کاربر خوش شانس باشید که هم اکنون 1000 تومان جایزه کسب می کنید!

کاربر خوش شانس باشید که هم اکنون 1000 تومان جایزه کسب می کنید!